W ubiegłym tygodniu naszą Bibliotekę przy ul. Wiejskiej 12 A odwiedziły „maluszki” z Przedszkola Sióstr Niepokalanek w Łomiankach. Była to dla nich wyjątkowa wizyta, ponieważ tego dnia odbyła się ich pierwsza lekcja biblioteczna. Przedszkolaki z zaciekawieniem wysłuchały informacji na temat korzystania z Biblioteki, zasadach wypożyczania do domu książek, filmów oraz audiobooków, dowiedziały się również jak należy dbać o wypożyczone zbiory oraz jak założyć kartę biblioteczną i stać się naszym czytelnikiem. W ramach zajęć dzieci miały okazję przygotować swoje pierwsze zakładki do książek.
Przedszkolaki sprawiły nam ogromną radość, przynosząc wykonane własnoręcznie książki. Przepiękne prace można obejrzeć w naszej Bibliotece.