Pokazy filmów

Obchody V. rocznicy śmierci Astrid Lindgren

Obchody V. rocznicy śmierci Astrid LindgrenDnia 28 stycznia 2007 roku minęło 5 lat odkąd zmarła Astrid Lindgren - jedna z najpopularniejszych autorek dziecięcych XX wieku, pisarka, której utwory czytane są na różnych krańcach globu i zachwycają zarówno dzieci jak i dorosłych czytelników. W celu uczczenia rocznicy śmierci autorki Biblioteka Publiczna w Łomiankach w programie ferii umieściła także spotkanie z jej twórczością - oglądanie filmów, które powstały w oparciu o książki Astrid Lindgren.

Czytaj więcej...

Projekcja filmu, pt. Pippi w świecie piratów

Projekcja filmu, pt. Pippi w świecie piratówWieczorową porą, gdy misie mówią dobranoc…

Przepraszam bardzo, gdzie jest kino?– takie pytanie można było usłyszeć od mieszkańców Łomianek w okolicach ul. Wiejskiej w czwartek 24 sierpnia. A wszystko za sprawą seansu filmowego, który miał miejsce w Bibliotece Publicznej. Po raz pierwszy organizowaliśmy projekcję i nie wiedzieliśmy, czy ten pomysł spotka się z pozytywnym przyjęciem Czytelników. Zważywszy na fakt, że są wakacje, nie widzieliśmy, jakiej liczby widzów możemy się spodziewać. Jednak ku naszej uciesze, w czytelni zgromadziło się ponad dwadzieścioro dzieci z rodzicami lub opiekunami.

Czytaj więcej...

Projekcja filmu, pt. Dzieci z Bullerbyn

Projekcja filmu, pt. Dzieci z BullerbynW sobotę, dnia 9 września o godz. 11.00 najmłodsi czytelnicy wraz z opiekunami uczestniczyli w „Poranku filmowym”. W ramach kontynuacji projektu „Czytam wiem tworzę” wyświetlaliśmy film, pt. Dzieci z Bullerbyn.

Katalogi on-line

Młodzi recenzenci


Newsletter

Sponsorzy

 Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach

Projekt „Rozbudowa, przebudowa i modernizacja Biblioteki Publicznej i Domu Kultury w Łomiankach” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013