Zakup nowości wydawniczych do bibliotek 2017

Biblioteka Publiczna w Łomiankach w 2017 otrzymała dotację na zakup nowości wydawniczych w wysokości 18 000 zł.
Środki finansowe pochodzą z Programu Wieloletniego "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa" Priorytet 1 -Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych.

Zakup nowości wydawniczych do bibliotek 2017

Czytaj więcej...

Zakup nowości wydawniczych

Zakup nowości wydawniczychZ przyjemnością informujemy, że Biblioteka w Łomiankach jest ponownie beneficjentem wieloletniego projektu pn. „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”  Priorytet 1„Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych”. W ramach wymienionego programu nasza Biblioteka pozyskała środki w wysokości 21 700 zł na zakup nowości książkowych.

Czytaj więcej...

„Zakup nowości wydawniczych do bibliotek” w 2015 r.

W ramach Programu Biblioteki Narodowej pn.  "Zakup nowości wydawniczych do bibliotek", Biblioteka Publiczna w Łomiankach otrzymała dotację w wysokości 25 000,00 złotych na zakup najnowszych publikacji. Łącznie w ramach dotacji w 2015 roku zakupiliśmy 1134 jednostek inwentarzowych (książek i audiobooków).

„Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek” – Priorytet I w 2014 r

W ramach Programu "Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek", realizowanego przez Bibliotekę Narodową. Biblioteka Publiczna w Łomiankach otrzymała dotację w wysokości 16 050,00 złotych na zakup najnowszych publikacji. Łącznie w ramach dotacji w 2014 roku zakupiliśmy 694 tytułów.

Dodatkowe środki na zakup książek z Biblioteki Narodowej

Dodatkowe środki na zakup książek z Biblioteki NarodowejZ przyjemnością informujemy, że pozyskaliśmy dodatkowe środki na zakup nowości książkowych. W ramach programu Biblioteki Narodowej pt. "Zakup nowości książkowych dla bibliotek" otrzymaliśmy 13000 zł na zakup nowości wydawniczych. Z tego 33% przeznaczymy na książki dla dzieci i młodzieży. Dzięki pozyskanej dotacji wzbogacimy nasz księgozbiór o wiele nowych książek.
Zapraszamy do korzystania z oferty biblioteki!

Dofinansowanie w ramach Programu Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek

Dofinansowanie w ramach Programu Zakup nowości wydawniczych dla bibliotekW październiku 2011 roku ogłoszono wyniki naboru wniosków bibliotek publicznych w ramach Programu "Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek", realizowanego przez Bibliotekę Narodową. Biblioteka Publiczna w Łomiankach otrzymała dotację w wysokości 10 000,00 złotych na zakup najnowszych publikacji. Dzięki dodatkowym funduszom znacznie powiększymy zbiory o cenne nowości wydawnicze.

Dofinansowanie w ramach Programu Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek

W październiku 2011 ogłoszono wyniki naboru wniosków bibliotek publicznych w ramach Programu "Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek", realizowanego przez Bibliotekę Narodową. Biblioteka Publiczna w Łomiankach otrzymała dotację w wysokości 10 000,00 złotych na zakup najnowszych publikacji. Dzięki dodatkowym funduszom znacznie powiększymy zbiory o cenne nowości wydawnicze.

Katalogi on-line

Młodzi recenzenci


Newsletter

Sponsorzy

 Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach

Projekt „Rozbudowa, przebudowa i modernizacja Biblioteki Publicznej i Domu Kultury w Łomiankach” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013