Spotkania autorskie

Spotkanie z Jakubem Skworzem w Filii nr 2

Spotkanie z Jakubem Skworzem w Filii nr 2W czwartek - 17 października w Filii nr 2 w Dąbrowie odbyło się spotkanie autorskie z Jakubem Skworzem, pisarzem, autorem książki pt. „Adaś Mickiewicz –łobuz i mistrz”. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas 4. I 5. Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. I. Szewińskiej w Dąbrowie Leśnej. Tematem interaktywnej lekcji było życie Adama Mickiewicza do momentu powstania "Pana Tadeusza".

Czytaj więcej...

Spotkanie autorskie z Ałbeną Grabowską

W trakcie spotkania będzie można zakupić książki autorki.
Spotkanie autorskie z Ałbeną Grabowską

Zapraszamy na spotkanie z Piotrem Milewskim

Zapraszamy na spotkanie z Piotrem Milewskim we wtorek - 2 października 2018 r. o godz. 18.00
Zapraszamy na spotkanie z Piotrem Milewskim

Czytaj więcej...

"Opowieści futbolowe" zainaugurowały Tydzień Bibliotek w naszej bibliotece

W poniedziałek - 8 maja zainaugurowaliśmy Tydzień Bibliotek występem Jarosława Kaczmarka, opowiadacza ze Stowarzyszenia "Grupa Studnia O.", pisarza, autora książek "Gole wszechczasów" oraz "Suarez. Nigdy nie będziesz sam". "Kiedy pada gol w wielkim meczu, gesty radości zwycięzców i rozpaczy pokonanych na zawsze zapisują się w futbolowym czasie, który natychmiast staje się opowieścią."

Czytaj więcej...

Katalogi on-line

Młodzi recenzenci


Newsletter

Sponsorzy

 Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach

Projekt „Rozbudowa, przebudowa i modernizacja Biblioteki Publicznej i Domu Kultury w Łomiankach” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013